Worksober to w pełni automatyczny system kontroli trzeźwości

który identyfikuje pracowników za pomocą technologii rozpoznawania twarzy. Może być używany jako samodzielny alkomat do kontroli pracowników przed wejściem na miejsce pracy lub podłączony do systemów wejściowych, takich jak kołowroty i drzwi elektroniczne w celu kontrolowania wejść do miejsc wysokiego ryzyka. System działa autonomicznie bez konieczności konserwacji, personelu ani kosztownych materiałów eksploatacyjnych. Zainstalowany przez nas sprzęt to wszystko, czego potrzebujesz – my zajmiemy się jego kalibracją i konserwacją.

Bezpieczeństwo oraz kontrola czasu pracy pracowników

Bezpieczeństwo oraz kontrola czasu pracy pracowników Dzięki systemowi Worksober tylko osoby, który poddały się kontroli trzeźwości będą mogły przekroczyć bramki wejściowe. System można skomunikować z tripodem oraz kartami RFID.

Prosta Instalacja

Skalibrowany alkomat, gotowy do użycia jest instalowany u klienta

Intuicyjna obsługa

Regularne badanie stanu trzeźwości pracowników na początku i na końcu pracy.

Powiadomienia SMS/Email

W przypadku wykrycia alkoholu system powiadamia osoby odpowiedzialne za pomocą SMS i email

Serwis do 24/7

Stan urządzenia jest zdalnie monitorowany przez 24/7, okresowo kalibrowany oraz testowany.

0
Liczba firm na świecie korzystających z automatycznego systemu kontroli trzeźwości WORKSORBER​
0
Ilość zainstalowanych alkomatów WORKSORBER używanych codziennie do kontroli trzeźwości ​
0
Liczba pracowników którzy Codziennie pracują bezpieczniej, dzięki WORKSORBER​

Cloud Alco Meter A3

Worksober Cloud Alco Meter A3 to montowany na ścianie alkomat stacjonarny, który automatycznie testuje twoich pracowników w dowolnej lokalizacji, aby zapewnić miejsce pracy wolne od alkoholu.

Cloud Alco Meter A2

Alkomat przenośny Cloud Alco Meter A2 zawiera wszystkie najlepsze cechy alkomatów stacjonarnych, ma większy zasięg oraz szerszy zakres możliwości, jest lekkie i łatwe w obsłudze.

Panel klienta

Worksober to nie tylko biometryczny alkomat, to system do kontroli pracownika w chmurze.

Funkcje i technologie

KOMPLETNE ROZWIĄZANIE PROBLEMU BEZPIECZENSTWA

Worksober to biometryczny automatyczny system kontroli trzeźwości, który identyfikuje pracowników za pomocą technologii rozpoznawania twarzy. Może być używany jako samodzielny alkomat do kontroli pracowników przed wejściem do miejsca pracy lub podłączony do systemów wejściowych, takich jak kołowroty i drzwi elektroniczne, aby kontrolować wejścia do miejsc wysokiego ryzyka.

 

System działa autonomicznie, bez udziału personelu ani kosztownych materiałów eksploatacyjnych. Zainstalowany przez nas sprzęt to wszystko, czego potrzebujesz – z czasem zajmiemy się jego kalibracją i konserwacją.

BIOMETRYCZNE ROZPOZNAWANIE TWARZY PRACOWNIKA

Worksober w trakcie kontroli stanu trzeźwości wykorzystuje technologię rozpoznawania twarzy opartą na sztucznej inteligencji. Biometryczny alkomat identyfikacji każdego pracownika wykonującego kontrolę trzeźwości, zapewniając dokładność i zmniejszając ryzyko podszywania się pod innych pracowników. Ta funkcja jest szczególnie istotna, gdy wynik kontroli trzeźwości jest kwestionowany.

 

Usunięcie czynnika ludzkiego eliminuje możliwość uniknięcia odpowiedzialności przez nietrzeźwego pracownika. Szybkie powiadomienie wyznaczonej osoby zapewnia  podjęcie odpowiednich działań.

POWIADOMIENIA SMS E-MAIL W CZASIE RZECZYWISTYM

W przypadku wykrycia alkoholu system automatycznie wysyła powiadomienia SMS do wyznaczonych osób. Gwarantuje, że pracownik pod wpływem alkoholu nie wejdzie niezauważony na miejsce pracy, ani nie wyjdzie po spożyciu alkoholu w pracy.

 

Worksober samodzielnie zbiera, przetwarza i wysyła wyniki testów. System zapewnia dostęp do własnego portalu internetowego do zarządzania danymi. Przeglądaj wyniki poszczególnych testów, dane przesiewowe i statystyki w czasie.

 

Wykorzystaj te cenne dane do informowania i wpływania na politykę dotyczącą alkoholu w miejscu pracy oraz do monitorowania jej skuteczności w czasie.

0
SEKUND NA TEST
0
PRACOWNIKÓW PRZEBADANYCH NA GODZINĘ